KILKA SŁÓW O NAS…

Piotrek – zajmuje się prowadzeniem strony internetowej, bloga i sklepu internetowego. Zwolennik zdrowego odżywiania i ekologii. Autor przepisów kulinarnych publikowanych na naszym blogu. Wraz z Pawłem odwiedza wybrane pasieki w poszukiwaniu najwyższej jakości miodów i innych produktów pszczelich.

Małgosia – prowadzi strony Wcinaj Miód na portalach społecznościowych. Miłośniczka ogrodnictwa, interesująca się m.in. uprawą roślin miododajnych. Autorka cyklu grafik dotyczących pszczół publikowanych na naszym facebookowym profilu.

Paweł – nieustannie na tropie naturalnych, zdrowych produktów. Najlepsze miody z regionalnych pasiek nie mają przed nim tajemnic. Odpowiada za pomyślną współpracę z pszczelarzami.

Kasia – dba by Wasze zamówienia były realizowane szybko, przesyłki docierały bez uszkodzeń, a w sklepie pojawiały się najlepsze polskie produkty. Prywatnie od wielu lat wegetarianka i miłośniczka zdrowych wypieków.

O co nam chodzi?

Na sklepowych półkach najczęściej możemy spotkać towary produkowane w pośpiechu i na masową skalę. W przeciwieństwie do nich każdy nasz produkt jest unikalny i ma indywidualny charakter. Miody sprzedawane w naszym sklepie nie potrzebują krzykliwych reklam, gdyż nie muszą udawać swojej wartości. Ich wyjątkowość wynika z samego faktu, że pochodzą wprost z prawdziwych, niewielkich pasiek . Poszukujemy ich w całej Polsce. Każde miejsce, z którego pochodzą nasze miody, sprawdzamy osobiście. Wiemy, że tylko w ten sposób możemy być pewni, że oferowane przez nas produkty będą naprawdę wartościowe.

Pragniemy dać oryginalnym produktom regionalnym i lokalnym szansę zaistnienia na szerszym rynku, a konsumentom pokazać korzyści wynikające ze spożywania zdrowej, naturalnej żywności – zwłaszcza wcinania miodu. Uważamy, że kluczowym warunkiem, by podejmować odpowiednie decyzje konsumenckie, jest wiedza na temat tego, co kupujemy. Z tego powodu na naszej stronie internetowej prowadzimy bazę wiedzy o miodach i produktach pszczelich.

Świat pszczół jest niezwykle pasjonujący. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak cennym skarbem są dla nas te małe stworzenia i ich praca. Dlatego propagujemy wiedzę o ochronie pszczół i środowiska naturalnego.

Każdego dnia staramy się przekonać jak najwięcej osób, że warto wcinać miód, gdyż dzięki niemu żyje się nie tylko słodko, ale też zdrowo i dużo dłużej!