WYSYŁAMY MIÓD TAKŻE ZA GRANICĘ!

Jesteś poza Polską, ale też chcesz wcinać prawdziwy polski miód? Nie ma problemu! Wcinaj Miód wysyła miody także do innych europejskich krajów! Koszty wysyłki za granicę różnią się w zależności od państwa i wagi przesyłki. Dlatego każde zagraniczne zamówienie wiąże się z indywidualną wyceną. A zatem, jak to działa?

  1. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz interesujące Cię produkty.
  2. Skontaktuj się z nami mailowo (kontakt@wcinaj-miod.pl) lub przez formularz kontaktowy. W treści wiadomości podaj produkty, które chcesz otrzymać i kraj, w którym jesteś.
  3. Wycenimy Twoje zamówienie i prześlemy naszą propozycję najszybciej, jak będzie to możliwe.
  4. Jeśli zaakceptujesz cenę, pakujemy produkty i wyruszają one do Ciebie kurierem.

Możliwe metody płatności dla zamówień zagranicznych:

  • przelew w EUR lub PLN,
  • przy pomocy konta PAYPAL,
  • płatność kartą przez system PAYPAL.

Wysyłkę obsługuje firma kurierska DPD.

GDZIE WYSYŁAMY?

Zamówieniami zagranicznymi zajmujemy się indywidualnie. Dlatego skontaktuj się z nami, gdziekolwiek jesteś – wtedy sprawdzimy, czy i kiedy możemy zrealizować Twoje zamówienie.

ZAMÓWIENIA NIESTANDARDOWE

Realizujemy także niestandardowe zamówienia dla osób będących poza Polską. Chcesz zamówić więcej polskich produktów, żeby na emigracji poczuć się jak w domu, a sklep z którego chcesz skorzystać, nie obsługuje zamówień zagranicznych? A może babcia w Polsce uszyła Ci nowe bamboszki i chcesz zaoszczędzić na przesyłce za granicę? Napisz do nas, a my spróbujemy Ci pomóc!